Felvételt hirdet a Szent Pál Katolikus Szakkollégium

Posted in Hírek
2019-01-21 kollegium

Felvételt hirdet a Szent Pál Katolikus Szakkollégium

A gyönyörű történelmi belvárosban épült Szent Pál Katolikus Szakkollégium – Collegium Paulinum – felvételt hirdet a 2018/19-es tanév 2. félévére, bentlakásos elhelyezést biztosítva egyetemista diákoknak.

A Collegium Paulinum tágas kétágyas szobákkal, szobánként saját fürdővel, szintenként külön konyhával, kápolnával, könyvtárral, konditeremmel, továbbá szakkollégiumi előadásokkal, jó közösséggel, otthonos légkörrel várja a diákok jelentkezését.

A jelentkezési dokumentációt (plébánosi ajánlás, bizonyítványok, önéletrajz) szkennelve e-mailben kérik a következő címre: info@collegium-paulinum.hu.

A felvételi beszélgetés időpontjáról a jelentkezőkkel külön egyeztetnek. Helyszín: Szent Pál Katolikus Szakkollégium, 9400 Sopron, Szent György utca 7.

Kaposi László

Igazgató